Kategorie
» Telewizory->
» Uchwyty / stoliki TV->
» Kino domowe->
» Fotografia->
» Kamery->
» Komputery->
» Nawigacja i Videorejestratory->
» Audio->
» Car Audio->
» AGD do zabudowy->
» AGD wolnostojace->
» AGD drobne->
» AGD akcesoria->
» Kable
» Ładowarki, akumulatory
» Towary Archiwalne->
» Sprzęt sportowy
Producenci
Nowości
Telewizor MISTRAL MI-TV2155 21,5\" / DVB-T / MPEG4 / USB / HDMI / PVR /12V / 24V
Telewizor MISTRAL MI-TV2155 21,5\" / DVB-T / MPEG4 / USB / HDMI / PVR /12V / 24V
959,00zł
Kupuj na raty
Kabel GEMBIRD HDMI - HDMI audio video standard 1.8m
[HDMI1.8]
15,00zł
Kabel GEMBIRD HDMI - HDMI audio video standard 1.8m
Kliknij aby powiększyć
Koszt przesyłki:
20zł - przedpłata
30zł - za pobraniem

Kabel GEMBIRD HDMI - HDMI audio video standard 1.8m
Obrazek
HDMI jest to interfejs multimediów wysokiej rozdzielczości (High- Definition Multimedia interface), który jako jedyny pozwala na przesyłanie nieskompresowanego, w pełni cyfrowego oraz krystalicznie czystego sygnału audio/video. Technologia HDMI znajduje zastosowanie we wszelkich urządzeniach audio/video takich jak: odtwarzacze DVD, odbiorniki A/V, telewizory, tunery, PVR, Media PC, projektory cyfrowe, notebooki, kamery cyfrowe, konsole do gier, odbiorniki telewizji cyfrowej (DTV) oraz telewizji wysokiej rozdzielczości (HDTV).

HDMI to rewolucja w dziedzinie kina domowego, sprowadza całą instalację do podłączenia jednego kabla umożliwiając niespotykanie przyjazny użytkownikowi dostęp do doznań home-cinema najwyższej jakości. Poniżej przedstawiamy porównanie okablowania w tradycyjnym zestawie kina domowego.


HDMI zapewnia odbiór nieskompresowanego sygnału video wysokiej rozdzielczości i wielo-kanałowego audio w nieskazitelnej, w pełni cyfrowej formie. HDMI jest kompatybilne ze standardami ATSC HDTV oraz formatami audio takimi jak Dolby Digital i DTS a HDMI w wersji 1.3 pozwoliło na powstanie nowych formatów audio Dolby TrueHD i DTS-HD Master Audio, które przenoszą doznania kina domowego na całkiem nowy wymiar i otwierają nową erę mediów wysokiej rozdzielczości.

 Recenzje 
Powyżej 150zł kupisz na raty w Sygma
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
Przewód Euro - Euro E0513 21 pin 1,2m
Przewód Euro - Euro E0513 21 pin 1,2m

Copyright © 2008 Video-Lux

Wszystkie użyte na stronach znaki towarowe i nazwy firm, są wyłączną własnością tychże firm, użyto je jedynie w celu informacyjnym. Mimo staranności nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń. Przedstawiona oferta w serwisie zaprasza do zawarcia umowy lecz nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego(zgodnie z art. 71 k.c.) Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych i czynników zewnętrznych.
statystyki